Basit ve işlevsel eleman iş bulma sitesi.

Çocuk bakıcısı eleman ilani

Kişi: Sınırsız
141 Okunma
Bugün yayınlandı
Kişi sayısı: Sınırsız
Okunma sayısı: 141 Okunma
Yayınlanma zamanı: Bugün yayınlandı

EVDE ÇOCUK BAKIMI

Çocuk bakımında deneyimli 18-70 yaş arası çocukları seven şevkat sahibi ilgi alaka gösterecek onlarla kaliteli zaman geçirecek çocuk bakıcısı eleman aranmaktadır. Bay ve bayan olması önemli değil düzgün insanlar olursa daha güzel iletişim kurabiliriz.

ÇOCUK BAKICISI ELEMAN

Çocuk bakmak sanıldığı gibi suyunu yemeğini ver tamam oldu bitti işi değildir. Çocuk ile eğitici oyunlar kitap okuma etkinlikleri gibi kaliteli zaman geçirmek çocukların gelişiminde çok önemlidir. Bu yüzden kaliteli zaman geçirebileceğine inanan kişiler bu işi yapabilir.

ÇOCUK BAKICISI ELEMANI

Çocuklar ile iyi anlaşabilen ve yemek konusunda vitamini bol yağı tuzu salçası baharatı az yemekler yapabilen kişiler çocuklar için daha doğru seçim olacaktır. Çocuk bakıcısı olmak isteyenler kendilerinde bu özellikleri görüyorsa aşağıdaki formdan kendilerinden bahsetsinler ve iletişim numarası bıraksınlar ihtiyacı olan kişiler sizinle iletişime geçecektir.

Bu işe başvuru yapmak için alttaki formu doldurun. Ayrıca ilanınız daha fazla işveren tarafından görüntülenmesi için alttaki facebook BEĞEN ve PAYLAŞ butonlarına basınız.