Basit ve işlevsel eleman iş bulma sitesi.

Dikiş makineci çalışacak eleman araniyor

Kişi: Sınırsız
106 Okunma
Bugün yayınlandı
Kişi sayısı: Sınırsız
Okunma sayısı: 106 Okunma
Yayınlanma zamanı: Bugün yayınlandı

Konfeksiyon atölyemizde dikiş makinesinde çalışacak makinacı arkadaşlar aranmaktadır. Alttaki formu doldurarak dikiş makinesi ustası olduğunuzu belirtip deneyimlerinizi yazarak hangi şehirde olduğunuzu ekleyerek başvuru yapabilirsiniz. Dikiş makinesinde çalışacak deneyimli deneyimsiz çok sayıda kişiler aranmaktadır. Erkek bayan farketmeksizin herkese iş fırsatı hemen başvuru yaparak kendi şehrinizde iş bulabilirsiniz. Dikiş makinesinde çalışacak makineci overlokcu bay bayan eleman aranmaktadır. Maaş ve sigorta şeklinde çalışacak çok sayıda personel alınacaktır. Personellerin daha önce bu işi yapmış olmaları tercih sebebidir. Daha önce yapmamış olmanız bir sorun teşkil etmemektedir. Her yaştan herkese çalışma imkanı sunan bu iş ilanı çalışmak isteyen herkese iş olanağı sunmaktadır. İş arayan kişiler hemen başvuru yaparak makineci olarak çalışabilirler.

Bu işe başvuru yapmak için alttaki formu doldurun. Ayrıca ilanınız daha fazla işveren tarafından görüntülenmesi için alttaki facebook BEĞEN ve PAYLAŞ butonlarına basınız.

Başvurular (1 Başvuru)

  • Mehmet ardıç

    Kasım 8, 2020 - 3:18 pm

    Adana’da overlok makinesi operatörüyüm 5 yıllık deneyimim var adana içinde olmak kaydi ile konfensiyon atölyesi arıyorum