Basit ve işlevsel eleman iş bulma sitesi.

Güvenlik personeli alımı iş ilani

Kişi: Sınırsız
105 Okunma
Bugün yayınlandı
Kişi sayısı: Sınırsız
Okunma sayısı: 105 Okunma
Yayınlanma zamanı: Bugün yayınlandı

Güvenlik personel alımı

Türkiye geneli otellerde ve alışveriş merkezlerinde çalıştırılmak üzere bay bayan güvenlik personelleri aranmaktadır. Erkek personeller için askerlik görevini tamamlamış, bayan personeller için 20 yaşını geçmiş kişiler lütfen aşağıdaki formu doldurarak iş başvurusunda bulunsunlar. Aşağıdaki formda alt kısımda olan açıklama kısmını detaylıca kendilerinden bahsederek doldursunlar. Güvenlik personeli alımı yapılacaktır. Güvenlik personeli olmak isteyen kişiler iş başvurusunda. Güvenlik personeli iş ilanı buradan yayınlanmaktadır. Güvenlik personel olmak isteyen herkes aşağıdaki formu doldurarak otellerde ve alışveriş merkezlerinde güvenlik personel olarak çalışmaya başlayabilirler. Güvenlik personel alımı yapılmaktadır. Güvenlik personeli olmak istiyorum diyen herkes güvenlik belgesini alarak hemen iş başı yapabilir. Kamuda güvenlik personeli alımı yapılacaktır. Güvenlik personeli iş başvurusu.

Banka güvenlik görevlisi işçi alımı

Bankalarda güvenlik görevlisi olabilmeniz için öncelikle sicilinizin temiz olması gerekli. Sonrasında silahlı güvenlik kurslarindan güvenlik personeli eğitimi alıp kursu ve sınavı başarı ile bitirdikten sonra güvenlik belgenizi almış olmanız gerekli. Ardından devlet bankaları için kpss puanı istenmektedir. Özel bankalar için bankanin güvenliğini sağlayan firmaları öğrenip o güvenlik firmalarına bankada çalışmak istediğinizi belirterek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayfa, kamu veya başka bir kurumda güvenlik görevlisi olmak istiyorsanız iletişim numaranızı bırakarak sizinle ilgilenen kişiler olursa size daha rahat ulaşmasını sağlamak için bilgilerinizi yayınlamak için oluşturulmuştur. Kendi rızanız ile başvuru yaparak iş aradığınızı beyan edebilirsiniz.

 

Bu işe başvuru yapmak için alttaki formu doldurun. Ayrıca ilanınız daha fazla işveren tarafından görüntülenmesi için alttaki facebook BEĞEN ve PAYLAŞ butonlarına basınız.

Başvurular (1 Başvuru)

  • Ahmet Vural

    Kasım 10, 2020 - 2:57 pm

    Silahlı güvenlik belgem var 5 yıl AVM de güvenlik olarak çalıştım. Deneyimliyim özel sektör veya devlet kurumunda güvenlik işi arıyorum.