Basit ve işlevsel eleman iş bulma sitesi.

Restoran ve otele garson eleman alınacaktır

Kişi: Sınırsız
102 Okunma
Bugün yayınlandı
Kişi sayısı: Sınırsız
Okunma sayısı: 102 Okunma
Yayınlanma zamanı: Bugün yayınlandı

Otellerde ve restoranlarda istihdam edilmek üzere garson komi eleman alımı olacaktır. Lütfen aşağıdaki formu doldurup telefon numaranızı bırakarak kendinizden detaylı bahsedin. Türkiye’nin bir çok sehrindeki otel ve restorantlara garson ve komi alınacaktır. Açıklama kısmında hangi şehirde olduğunuzu belirtin en kısa sürede size dönüş yapılsın. Komi ve garson olmak isteyen bay bayan eleman alımı yapılacaktır. Garson iş başvurusu yapmak için alttaki forma detaylı tanıtımınızı yaparak hem bizim hemde garson arayan kişilere ulaşmış olursunuz. Daha önce deneyim olsun olmasın önemli değil bu işi yapmak isteyen garson komi olmak isteyen herkes ilana başvuru yapabilir. Hemen aşağıdan formu doldurup gönderin garson ve komi iş başvurusu alımlarında sizinle iletişim kurşunlar.

Bu işe başvuru yapmak için alttaki formu doldurun. Ayrıca ilanınız daha fazla işveren tarafından görüntülenmesi için alttaki facebook BEĞEN ve PAYLAŞ butonlarına basınız.

Başvurular (2 Başvuru)

  • Kerime usluk

    Kasım 8, 2020 - 3:15 pm

    Merhaba Ankara’da yaşıyorum garson olarak çalışıyorum şuan ki işyerinden memnun değilim garson olarak başka bir restoran arıyorum

  • Hasan Ünal

    Kasım 8, 2020 - 3:16 pm

    32 yaşında 10 yıllık garsonun şef garsonluk yaptım şuanda boştayım. Kaliteli birnotel varsa bende çalışmak isterim.